Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Odpovědi na maily
Ahoj hráči,

v následujících řádcích by jsi měl najít odpověď na svůj dotaz či stížnost. Toto je bohužel univerzální mail, jelikož není v mých časových možnostech odpovídat na každý mail zvlášť. Jsou tu shrnuty všechny otázky na které se Vy hráči ptáte, proto si myslím, že bude dobré když si tento mail přečteš celý.Hráči se často ptají proč byl zrušen VOTEKICK/BAN
Je to z jednoduchých důvodů.Vždycky se najdou hráči, kteří neunesou když je někdo lepší než oni sami, proto votovali kick/ban pro hráče lepší. Dalším důvodem votování bylo, aby uvolnili místo svému kamarádovi a podobně. Tito hráči se na mě pak obraceli se stížnostma a není v mé moci tyto stížnosti jakkoliv vyřešit. Proto bylo zrušeno votování.

Cheateři
Tak toto je problém, který nás všechny asi nejvíc trápí. Snažíme se proti takovým hráčům bojovat jak jen to jde. Na serverech jsou nainstalovány nejnovější a nejlepší anticheaty jaké jsou dostupné. Bohužel i ve hře je to jako v životě. To co je špatné je vždy o krok napřed před tím dobrým. Já sám mám časově náročnou práci, která mi dovolí vrátit se domů jen na víkend, mám také jiné povinnosti, rodinu a osobní život, proto nemohu být na všech serverech tak často jak bych chtěl. Pode mnou jsou hlavní admini. I ti se snaží trávit na serverech maximum svého volného času. Pod hl. adminy jsou admini. Ti také tráví na serverech spoustu času. To že nevidíte v tabulce zrovna jeho nick, ještě neznamená že na serveru není. Může tam být a sledovat hru, hráče a jejich chování. Pokud je vše v pořádku, tak si zahraje a zase odejde, aniž by o sobě dal vědět. Mám možnost si zkontrolovat který admin se kdy a jak dlouho pohyboval na serveru, takže věř tomu, že tam chodí! Navíc každý z nich má povinně ve svém profilu uveden mail a ICQ, takže vždycky je možnost jak admina kontaktovat. Dále je tu možnost natočit demo, takže i Vy hráči máte možnost nám pomoci bojovat s cheatery.

Nábor administrátorů
Další věc na kterou se často ptáte. Ano nábor administrátorů stále probíhá a je aktuální. V podstatě všichni mají šanci stát se adminem, musí ale splnit určité podmínky.
Ty jsou když kliknete na banner na hlavní straně webu uprostřed nahoře.
Dále je třeba aby uchazeč byl aktivní také na našem webu. Měl by se zajímat o aktuální dění na něm a samozřejmě také přispívat svýmy názory a připomínkami. Po předchozích zkušenostech jsou pravidla pro výběr adminů opravdu přísná. Je to z toho důvodu, že několik bývalých adminů začalo používat cheaty a nebyli schopni dodržovat ani základní pravidla hráče, natožpak ještě pravidla a povinnosti adminů (není jich zrovna málo). Z tohoto důvodu už opravdu vybíráme jen spolehlivé a opravdu schopné lidi. Samozřejmě i Ty můžeš zkusit štěstí. Musíš ale také počítat s tím, že admin má opravdu dost povinností, které MUSÍ plnit. Takže pro něj platí pravidla hráče + povinnosti admina, navíc je třeba počítat s tím, že po připojení na server musíš nějakou dobu strávit ve spectu a pozorovat hráče, přitom ještě číst chat, pomáhat druhým a podobné věci. Jako admin nemáš žádné výhody oproti normálním hráčům, snad jen kromě toho, že se kdykoliv připojíš na server. Více info v hlavičce hlavní stránky našeho webu.

Chceš un-ban?
Jistě, můžeš si o něj zažádat. Pouze ale v případě, že se jedná o ban permanentní. Do hlavičky nové diskuse na fóru v sekci Hráči administrátorům napište svůj svůj nick-unban. Př.: nejsempanna-unban. Do topicu napiš svůj nick, v kolik přesně hodin, od koho, a na jakém serveru. Následně samozřejmě napiš proč nesouhlasíš. Než na forum napíšeš, přečtěti si znova PRAVIDLA HRÁČE. Je to z toho důvodu, že pokud bude některé z těchto pravidel porušeno, žádost se bude okamžitě brát jako zamítnutá, bez nároku na jakékoliv řešení! Na žádosti s nedostatečnými informacemi pro admina anebo psané jinde než ve fóru HRÁČI ADMINŮM nebude brán zřetel.

Chceš se stát redaktorem?
Tato pozice zahrnuje v první řadě psaní článků a novinek ze světa CSS a všech jeho modů a v neposlední řadě obecných novinek z oblasti herní, softwaru, hardwaru atd. Předpokladem pro získání této pozice je dobrá gramatika, správná stylizace, znalost češtiny a samozřejmě být aktivní v psaní. Napsat článek minimálně 2x/týden. Dodržovat český pravopis, čili gramatiku a zajetou stylistiku. Aby text měl hlavu a patu. (Nepřeplácávat text barvami, max dodržovat splynutí barev s webem.) Článek se musí týkat CS:S. Nejčastěji psát články ohledně CS:S. Podružně pak např ze světa výpočetní techniky. Ale dopsat nějaká slova k CS:S (např.: na tomto CPU by jste měli 200FPS). Nutná minimální znalosti HTML (tagy s písmem, obrázky a odkazy).
V klidu snášet kritiku.


Ptáš se na mě???
Ano i takových mailů mi chodí spousta. Takže tady je vysvětlení. Na celé Skillers jsem téměř sám a jako pomoc mám jen své adminy. Skillers platím téměř ze své kapsy. Nezdá se ti to? Je to ale tak. Vše dělám ve svém volném čase, kterého moc není. Spousta lidí vidí jen to špatné, ale málo kdo (téměř nikdo) nedokáže ocenit to dobré. Spousta lidí si nedokáže uvědomit, kolik práce dá udržet takovýto projekt. Udržet ho v chodu, stále aktuální, přizpůsobovat se potřebám a přáním hráčů. Já se svými adminy to ale děláme a děláme to jen pro Vás. Sami, ani já z toho nemáme vůbec nic, snad jen kromě starostí. Popravdě někdy už mě to přestává bavit a nejradši bych všechno ukončil, ale nedá se to jen tak hodit za hlavu. Už jen kvůli tomu, co jsem musel pro Skillers obětovat. Jsem také jen člověk, co má své zájmy, rodinu, povinnosti a osobní život. Proto nemohu být všude a pořád. Nemohu řešit všechny stížnosti, žádosti, přání a ostatní věci.


Doufám že tento mail ti pomohl odpovědět na tvou otázku, žádost či stížnost. Zkus se trošku zamyslet nad tím, co jsi právě přečetl a uvědom si, že všechno co já a mí admini děláme, děláme zadarmo a jen z dobré vůle pro Vás hráče. Nejsme ničím jiní než normální hráči. Máme jen víc starostí, pravidel a povinností. Proto si uvědom, než budeš psát na web stížnost, žádost, či prosbu že děláme co je v našich silách a možnostech, aby vše fungovalo tak jak má. Na všech serverech neustále běží odkaz na web. Proto u nás také stejně jako v životě platí
NEZNALOST NEOMLOUVÁ!


HRÁČI HRÁČŮM


NEJSEMPANNA
majitel projektu Skillers.cz
nejsempanna@skillers.cz
www.skillers.cz

nejsempanna dne 29.07.2009 · 8 Komentářů · 13116x Přečteno ·Tisk

Komentáře

#1 | Steve DnB or Die dne 20.06.2009
Super článekSmile
#2 | dyna dne 21.06.2009
Taky si myslím, jen někteří (možná většina) hráči by si ho měli přečíst povinně a nekolikrát za sebou Grin stejně jako další věci na webu. Možná by pak bylo míň nadávek a urážek jestli dělám to, nebo tamto. Jestli to dělám tak, nebo jinak a podobně. K tomu ale asi lidi nedonutíme, takže hold budeme pokračovat v tom co děláme, budeme se snažit dělat co nejlíp a doufat, že to už konečně jednou pochopí. Smile já mám na serveru poměrně klid, i když sem tam se nějaká ta vyjímka najde. Snažím se všechno řešit v klidu a po dobrém, ale když to jinak nejde tak pak následuje ban. Takže ADMINUM zdar Smile hodný hráče a klid na serverech. Wink
#3 | crazy69 dne 31.07.2009
takže kdyby nějaký problém obraťte se na mě a já Vám pomůžu...pannu nechte odpočinout a teď zatěžujte mě Smile
Panno a ty se nevyjadřuj a dej si oraz
#4 | v3456d dne 28.07.2014
When salvatore ferragamo it hermes belt comes nike free to polo ralph lauren looks, sac lancel not juicy couture merely abercrombie and fitch may burberry outlet online you louboutin outlet be new balance shoes able oakley outlet to nike free run enjoy louis vuitton bags more vans pas cher front polo shirts garden tory burch shoes and p90x less nike outlet driveway, air max but ray ban car nike air max turntables oakley sunglasses outlet may north face jackets also ray ban outlet be ghd adapted ugg boots to ray bans blend nike free in polo outlet with coach outlet store online pre-existing mont blanc pens driveway lancel pas cher surrounds. valentino Modern michael kors outlet designs borse louis vuitton enable christian louboutin outlet the hollister integration free run of gucci shoes block nike air max paving rolex watches plus north face outlet the louis vuitton turntables tory burch handbags are coach outlet store available mulberry in polo ralph lauren a jerseys number sac louis vuitton of nike free run different replica watches shades.The michael kors outlet online most hermes handbags apparent bottega advantage nfl jerseys of oakley sunglasses cheap a ralph lauren car louboutin turntable cheap oakley sunglasses is cheap oakley sunglasses that coach outlet it coach factory takes converse shoes away coach outlet the coach purses need ralph lauren outlet to true religion outlet back louboutin shoes out the north face onto mcm handbags main red bottom shoes roads, ugg boots which raybans can cheap sunglasses be insanity really nike free dangerous new balance outlet and converse a polo outlet cause abercrombie and for ray ban uk serious ralph lauren polo accidents. tiffany and co Local louis vuitton outlet authorities ralph lauren outlet are oakley sunglasses outlet progressively polo ralph lauren reluctant cheap sunglasses to louboutin drop abercrombie kerbs longchamp to polo ralph lauren outlet provide gucci improved louboutin pas cher access ralph lauren outlet online to oakley vault potential burberry factory outlet parking abercrombie kids areas louis vuitton handbags on air max safety beats by dre grounds. michael kors A louis vuitton outlet online car prada shoes turntable longchamp outlet could hogan outlet help louis vuitton overcome oakley such reebok shoes objections.Turntables ugg boots can christian louboutin shoes be true religion extremely ray ban stream-lined, ray ban sunglasses maximising jimmy choo accessible marc jacobs space louboutin in polo ralph lauren outlet online small oakley vault drives, ralph lauren outlet and louboutin the toms outlet whole louis vuitton pas cher system air max can mulberry uk go michael kors outlet into rayban a vans space kate spade which ferragamo shoes would ray ban ty****lly lululemon outlet be mont blanc used air max up reebok skyscape by coach factory outlet the herve leger average nike air max car. oakley sunglasses This toms shoes also longchamp bags means polo ralph lauren outlet that beats headphones you hermes birkin bag don't jordan retro need oakley outlet to coach bags sacrifice balance shoes the tory burch outlet amount ralph lauren polo of nike factory front hogan garden montre homme you'd prada handbags usually oakley outlet associate oakley sunglasses outlet with oakley sunglasses outlet having celine handbags a sac longchamp pas cher driveway air max installed. true religion Ty****l oakley sunglasses turning new balance circles ralph lauren and timberland pas cher parking longchamp solutions burberry will jordan shoes be oakley sunglasses reduced montblanc if chi flat iron you karen millen fit michael kors handbags a chanel handbags car ray ban sunglasses turntable. supra for sale Or oakley vault with chaussure louboutin the rayban help louis vuitton of oakley sunglasses a coach factory outlet car nike shoes turntable air max pas cher you kate spade outlet may oakley sunglasses cheap well juicy couture outlet be michael kors in true religion outlet the karen millen uk position jordan 11 to toms shoes outlet add michael kors outlet online to hollister uk the timberland number birkin bag of nike factory outlet vehicles prada outlet that scarpe hogan can air max park lululemon canada on yoga pants your nike air max property.Car ralph lauren pas cher turntables oakley vault enable true religion outlet you nike store to rayban park nike free run with ray ban less tory burch difficulty, nike air max without cheap oakley sunglasses having michael kors handbags any coach handbags more cheap oakley sunglasses turning ralph lauren uk backwards air jordan to ray bans reverse oakley producing sac longchamp neck burberry outlet strain, hogan sito ufficiale especially ferragamo outlet useful cheap sunglasses if gucci outlet you burberry handbags have ralph lauren outlet online back jerseys strain asics or raybans restricted longchamp pas cher mobility. gucci handbags Not coach factory outlet having ray-ban to tn pas cher turn tiffany's your reebok outlet car gucci belts in hermes birkin restricted ray ban outlet spaces coach outlet store may chanel bags also oakley sunglasses cheap eliminate polo shirts bumps polo ralph lauren outlet online and true religion jeans scrapes, soccer shoes so oakley outlet also cheap sunglasses safeguarding supra shoes your nike air max car's lululemon paintwork.

jordan pas cher ray-ban longchamp handbags air jordan tiffanys oakley sunglasses cheap lancel ray ban
#5 | hrthergrh dne 30.08.2014
<a href="http://www.outletuggboots.biz/">ugg outlet</a>
dolce gabbana handbags
http://www.fitflopshoesclearance.com/
#6 | chloe123 dne 06.05.2015
hollister,
mont blanc,
louis vuitton,
coach purses,
hollister,
links of london,
oakley,
ralph lauren,
sac guess,
ray ban sunglasses,
jordan shoes,
karen millen,
longchamp handbags,
louboutin shoes,
vanessa bruno,
instyler,
longchamp,
louboutin,
gucci outlet,
ray ban sunglasses,
coach factory outlet,
babyliss pro,
north face,
timberland,
converse pas cher,
louis vuitton outlet,
oakley sunglasses,
chanel handbags,
chi flat iron,
asics running shoes,
michael kors outlet,
beats by dre,
pandora charms,
kate spade handbags,
sac louis vuitton,
sac hermes,
baseball bats,
sac longchamp,
tory burch outlet,
swarovski crystal,
lululemon outlet,
wedding dresses,
polo ralph lauren outlet,
hollister,
sac louis vuitton,
michael kors outlet,
air max,
bottega veneta,
air max pas cher,
michael kors outlet online sale,
soccer shoes,
hollister,
vans shoes,
polo lacoste,
louis vuitton outlet stores,
christian louboutin,
true religion jeans,
lululemon outlet online,
oakley sunglasses,
birkin bag,
michael kors outlet,
michael kors outlet,
ghd,
nike free pas cher,
nike tn,
air force,
nike blazer,
mulberry,
swarovski,
juicy couture outlet,
longchamp handbags,
louboutin,
soccer jerseys,
gucci,
longchamp outlet,
new balance shoes,
giuseppe zanotti,
air max,
tiffany and co,
vans,
pandora charms,
louis vuitton,
abercrombie and fitch,
north face jackets,
air max,
toms shoes,
converse,
true religion jeans,
ray ban,
nike trainers,
nike huarache,
nike roshe run,
polo ralph lauren,
ralph lauren,
juicy couture outlet,
p90x,
prada outlet,
celine handbags,
louis vuitton handbags,
coach outlet store online,
sac burberry,
michael kors outlet,
air max,
air jordan,
kate spade outlet,
louboutin,
nike free,
true religion outlet,
true religion outlet,
abercrombie and fitch,
north face,
montre homme,
coach outlet,
herve leger,
vans pas cher,
nike roshe run,
louis vuitton,
hogan outlet,
valentino shoes,
mac cosmetics,
iphone 6 cases,
coach outlet store online,
lancel,
tiffany and co,
burberry outlet,
ray ban pas cher,
converse shoes,
michael kors pas cher,
hollister,
north face outlet,
michael kors,
supra shoes,
reebok outlet,
jimmy choo outlet,
nike shoes,
nike free,
polo ralph lauren,
new balance pas cher,
oakley pas cher,
prada handbags,
louis vuitton outlet,
burberry outlet,
thomas sabo,
insanity workout,
nike roshe,
ray ban sunglasses,
air max,
wedding dresses,
rolex watches,
rolex watches,
oakley sunglasses cheap,
hollister clothing store,
nike air max,
longchamp,
nfl jerseys,
michael kors,
louis vuitton uk,
air max,
louboutin outlet,
mcm handbags,
pandora jewelry,
ferragamo shoes,
timberland boots
#7 | wulili dne 20.05.2015
The
cheap nfl jerseys sound,
kobe 10 deep and throbbing at first like
ray ban sunglasses an organ beginning on
michael kors,michael kors canada,michael kors outlet,michael kors outlet online a low note,
lebron 11 rose and became louder,
adidas outlet and
salomon shoes then far louder
omega watches again,
cheap jerseys till
ralph lauren outlet,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,polo ralph lauren outlet online,polo ralph lauren,ralph lauren,polo ralph,polo shirts,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo the earth
burberry and air were shaking with it. It rose up from that hill and floated across
cheap jordans all
air max 90 Narnia. Down in Miraz's camp men
Cheap Jordans,Cheap Jordan Shoes,Cheap Air Max,Cheap Free Run Shoes,nike shoes,nike outlet,nike factory,nike store,nike factory outlet,nike outlet store,cheap nike shoes,nike sneakers woke, stared palely in one
chaussures louboutin another's faces, and grasped their weapons. Down below that in the Great
five finger shoes River, now at its
dansko outlet coldest hour, the heads and shoulders of the nymphs, and the
puma outlet great weedy-bearded
NFL Jerseys,Nike NFL Jerseys,NBA Jerseys,Soccer Jersey,NHL Jerseys,Baseball Jerseys,Custom Jersey,Youth Jerseys,Women Jerseys,NCAA Jerseys,cheap jerseys,cheap nfl jerseys,basketball jerseys,jerseys,hockey jerseys head
nike air force of the river-god, rose from the
kate spade water. Beyond it,
lululemon in every field and wood, the alert ears of rabbits
air jordan rose from
mizuno running their holes, the sleepy heads
cartier love of birds came out from
timberland boots uk under wings,
omega watches,omega watch,replica watches,rolex watches,replica omega watches,rolex,watches for men,watches for women,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex owls hooted, vixens barked, hedgehogs
ferragamo,salvatore ferragamo,ferragamo shoes,ferragamo outlet,salvatore ferragamo outlet,ferragamo belts,ferragamo belt,ferragamo outlet grunted, the trees stirred. In towns and villages mothers pressed babies close
north face outlet to their breasts, staring
north face outlet,the north face,north face,the north face outlet,north face jackets,north face jackets clearance,northface with wild eyes, dogs whimpered, and men leaped up groping for lights.
air max 95 Far away
jerseys from china,cheap jerseys from china,nfl jerseys,cheap jerseys,cheap nfl jerseys,jerseys,baseball jerseys,nba jerseys,hockey jerseys,basketball jerseys on
oakley sunglasses,cheap oakley,cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses cheap,oakley outlet,oakley sunglasses outlet,oakley vault,oakleys,oakley.com,sunglasses outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses the northern frontier the
nike blazer mountain giants peered from the dark
adidas soccer gateways of
gucci watches their castles.What Lucy
toms outlet and Susan
air jordan,jordan shoes,cheap jordans,air jordans,jordan retro,air jordan shoes,jordans,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan retro saw was a dark something coming
nike blazer,blazer nike,nike blazer pas cher,Chaussures Nike Blazer,Nike Blazer Femme to them from almost every
nike free 5.0, nike free trainer 5.0,nike free run 5.0,free running 2,nike free run,nike free,free running,nike running shoes,nike free trainer,free runs,free run 5.0 direction across the hills. It looked first like a black mist creeping on
toms outlet,tom shoes,toms shoes outlet,tom shoes,toms wedges,cheap toms,toms.com the ground, then
sac michael kors like the stormy waves of a black
oakley sunglass sea rising higher and higher as it came on,
coco chanel and
jordan retro then, at last,
adidas trainers like what it
ralph lauren outlet was woods
air max 90,nike air max 90,air max 95,air max 2015,air max 1,nike air max,air max,nike air max 2015,airmax on the move.
new balance football All
mac make up the trees
guess shoes of the world appeared to be rushing towards
fitflop Aslan. But as they
dre beats drew nearer they looked less
louboutin,louboutin pas cher,christian louboutin,louboutin chaussures,louboutin soldes,chaussure louboutin,chaussures louboutin,chaussure louboutin pas cher,louboutin france like trees; and
nike shoes when the whole crowd,
ferragamo bowing and curtsying
jerseys from china and waving thin long arms to Aslan, were all around
converse trainers Lucy,
mac make up she saw that it was a
tod's shoes crowd of
burberry uk human
christian louboutin shoes shapes.
nike kobe 9 Pale birch-girls were
coach outlet store tossing their heads, willowwomen pushed
fendi belt back their hair from their brooding
chanel bags faces to gaze on Aslan,
chanel bags,chanel handbags,chanel sunglasses,chanel outlet,chanel purses,chanel handbags official site the queenly beeches stood still and adored him, shaggy oak-men, lean and melancholy elms, shockheaded
yoga pants,lululemon,lululemon outlet,lululemon athletica,lululemon addict,lulu lemon,lulu.com,lululemon.com hollies (dark themselves, but their wives all bright
michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors uk,michael kors,michael kors,michael kors bags with berries)
jordan retro,jordan shoes,air jordan,air jordans,retro jordans,air jordan retro,jordans,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,cheap jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes and gay rowans, all bowed
timberland and rose again,
cheap jordans,cheap jordan shoes,cheap jordan,cheap jordans for sale,jordans for cheap,jordan shoes,jordans,air jordan,jordan retro,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,air jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes,air jordan retro shouting, "Aslan, Aslan!" in their
burberry,burberry outlet,burberry outlet online,burberry factory outlet,burberry sale,burberry handbags various husky or creaking or wave-like voices.The crowd and
oakley the dance round Aslan (for it had become a dance
beats by dre,beats headphones,beats audio,beats by dr dre,beats by dre headphones,dr dre,dre beats,beats by dr,dr dre beats,dre headphones,beats by dr. dre,cheap beats once more) grew so
air jordan thick and rapid that Lucy was confused. She never saw where certain other people came from
james shoes who
flip or flop were soon capering about among the trees.
beats by dre One
james shoes was a youth, dressed only in
Ray Ban Sunglasses,Ray Ban Outlet,Ray Ban Sale,Cheap Ray Bans,Cheap Ray Ban Sunglasses,ray ban sunglasses outlet,ray ban,rayban,ray bans,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,rayban sunglasses,cheap ray ban a fawn-skin, with vine-leaves wreathed in his curly hair. His face
true religion jeans would
m a c cosmetics have been almost too pretty for a boy's,
michael kors,sac michael kors,michael kors sac,michael kors pas cher,sac michael kors pas cher,michael kors france if it had not looked, so extremely wild. You
coach outlet,coach outlet store,coach outlet store online,coach outlet stores,coach factory outlet,coach factory,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online felt, as Edmund said when he saw him
burberry a few days later,
gucci belts "There's
cheap jerseys,nfl jerseys,cheap nfl jerseys,jerseys from china,cheap jerseys from china a chap who might do anything absolutely
nike free 5.0 anything." He seemed to have a great
dolce and gabbana many names - Bromios, Bassareus, and
air max 95,nike air max 95,air max 90,nike air max 90,air max 2015,nike air max,air max,nike air max 2015,airmax the Ram were three of them. There
michael kors were a lot of girls with him, as wild as
nike air force,air force,nike air force 1,nike air force one,air force one nike,air force 1,air force one he.
yoga pants There was even, unexpectedly, someone on
stuart weitzman shoes a donkey.
michael kors outlet And everybody was
kevin durant shoes laughing: and everybody was shouting out, "Euan, euan, eu-oi-oi-oi."
#8 | mcmoutlet dne 24.12.2015
‘I? bulls jerseyconverse.org.uk Oh, insanity dear, rolex replica watches no. mac uk Wylder kevindurant-shoes.net has ugg always oakley sunglasses cheap been eagles jerseys very new york giants jerseys reserved timberland.org.uk with tiffany jewelry me. bcbg max He kobe 10 told jets jersey me nike free run nothing. coach outlet If tiffany-and-co.org.uk he rolex watch had, omega watches of mizuno course adidas trainers I fitflop should jimmy choo outlet not oakley have nike store mentioned adidas uk it. lululemon.com.co I chanel uk only tory burch outlet conjecture, mac makeup uk for new orleans saints jerseys he kobe 9 shoes really nike--huarache.fr did mac make up seem omega watches to nfl jerseys have ugg boots a polo outlet great puma shoes deal new balance more burberry sale on ugg australia his fendi handbags mind; gucci uk and michael kors handbags he mizuno running shoes kept jerseys me dr dre beats walking boston celtics jersey back adidas zx and vikings jerseys forward, mulberry near new balance the swarovski bijoux mill-road, hollister-uk.me.uk a adidas shoes precious spurs jersey long dallas cowboys jersey time. montre femme And prada I cartier really adidas shoes think ugg soldes once rolex watches for sale or oakley sunglasses wholesale twice michael kors outlet online he balenciaga.in.net was mac makeup going insanity workout uk to air-jordan.in.net tell redskins jersey me.’‘Oh! michael kors outlet you bracelet-pandora-bijoux.fr think true religion outlet then, lebron james shoes Mr. jordan shoes Lake, lunette-oakley.fr there coco-chanel.it may lunette oakley pas cher be christian louboutin shoes some fake oakleys serious oakley uktrue religion outlet a saints jerseyshermes handbags a north face jacketsjordan retro well, eyeglass frames I lebron james shoes should 49ers jerseys hope pandora not jordansretro.in.netugg boots I air max do real madrid jersey 2015 most toms outlet earnestly jordan trust michael-kors-borse.it not.’ uggs on sale This lakers jersey was ugg boots said marc jacobs with puma outlet upturned cheap oakley sunglasses eyes new balance 574 and flip flop much mulberry uk unction. louboutin shoes ‘But adidas-zxflux.fr do adidas store you flip flops happen, burberry outlet Captain cheap oakley sunglasses Lake, airmax-90.co.uk to michael kors uk know nike store of vans shoes any cheap nfl jerseys of converse shoes those chicago blackhawks jersey unfortunate, uggs.org.uk those oakley miserable reebok-shoes.net connections beats by dre which designer-handbags.us.com young asics gentlemen pandora-bracciali.it of ray ban uk fashion timberlandtitans jersey eh? mizunowave.net It’s burberry factory outlet very dolce and gabbana sad. ray ban sunglasses Still fit flop it fitflop often warriors jersey needs, toms shoes as converse uk you chelsea jersey say, yoga pants professional wedding dresses advice new balance to buffalo bills jerseys solve san francisco 49ers jersey such timberland boots difficulties atlanta falcons jerseypackers jerseys it stuart weitzman is ray ban very basketball shoes sad ugg boots clearancemichaeljordan.fr oh! dolce gabbana is beats by dr dre not chicago bulls jersey it sac chanel sad?’‘Pray, nikefree-5.com don’t asics gel let burberry-outlet-online.it it ray ban affect ugg outlet your eyeglasses frames spirits,’ uggs outlet said kobe 9 low Lake, tiffany and co who adidas soccer was michael--kors.org.uk leaning hermes uk back lebron shoes in bootsonsale.com.co his michael kors uk chair, mont blanc pens and oakley sunglasses looking tory burch on bills jerseys the pandorauk.co.uk carpet, nike--store.fr about gucci belts a air jordan yard fitflops uk before marc jacobs his michael-jordan.it lacquered blackhawks jersey boots, gucci handbags in air max 90 his tommyhilfigeroutlet.net usual ray ban sunglasses sly insanity workout way. giants jersey ‘I ferragamo may abercrombie and fitch be north-face.org.uk quite hollister mistaken, kobe 9 you pittsburgh steelers jerseys know, manchester united jersey 2015 2016 but raiders jerseys I christian louboutin outlet wished nike air max 2015 you nike-shoes.in.net to michael kors handbags understand oakley pas cherlebron shoes having cheap basketball shoes some fitflops little gucci outlet experience reebok shoes of new balance pas cher the air max 2015 world, denver broncos jersey I’d steelers jerseys be ralph lauren outlet only converse too Balenciaga happy mizuno to oakland raiders jersey be lunetterayban.fr of harrods any uggs use, michael kors if lebron james shoes you michael kors outlet thought michael kors outlet online sale my cartier-lovebracelet.us.com diplomacy ferragamo.org.uk could louis vuitton uk help air-max-90.fr poor guess canada Wylder nike blazer pas cher out gucci belt of tods shoes his michael kors pas cher trouble adidas uknew balance shoes that michael kors is, rolex--watches.co.uk if oakley sunglasses cheap there christian louboutin really michael-jordan.co.uk is adidas outlet any. jordan But gucci handbags you fit flop don’t philadelphia eagles jersey know?’‘Certainly minnesota vikings jerseys not, michael kors outlet that gucci handbags I mac cosmetics uk heard. burberry He pandora uk may jordan 11 have dolce-and-gabbana.org mentioned fendi belt it. gucci watches But louis vuitton I uggs on sale started pandora charms with new balance football him, air jordan and nike air max we hilfiger uk walked ferragamo shoes together, prada uk under nike kobe 9 the new balance shoes impression michael kors that ugg pas cher he jordan uk was lululemon going, guess factory as sac--chanel.fr usual, michael kors outlet online to tommy hilfiger the dansko-shoes.org inn, gucci outlet the lunette ray bannew england patriots jersey what bracelet-swarovski-bijoux.fr d’ye michael kors outlet online sale call ralph lauren outlet it? texans jerseys —“Brandon hogan sito ufficiale Arms;” chargers jersey and tory burch outlet online it fendi was cowboys jersey a adidas zx flux sudden adidas thought cheap-jerseys.in.netnike blazer now jordan I james shoes think nike pas cher of yoga-pants.in.net it cartier watchesair force for gucci belts he james shoes took wedding--dresses.net no kobe x luggage, polo ralph lauren outlet online though cheap sunglasses to louboutin shoes uk be kobe 9 high sure hermes belt I marc jacobs uk dare lebron 12 say ralph lauren polo he seahawks jerseys for sale has air max 95 got louboutin outlet clothes nike free and levisjeans.in.net things true religion outlet in true religion uk town.’‘I golden state warriors jersey wonder raiders jersey what nike mercurial they’ll coco chanel think scarpe hogan of guess outlet it chaussure-nike-pas-cher.fr at michael kors Brandon?’ ugg-australia.fr said lebron 12 the marcjacobs.in.net attorney, mac cosmetics with hogan-outlet-online.it a fitflops.me.uk cavernous dre beats grin rams jersey of michael kors canada sly ray ban outlet enquiry converse at chiefs jersey his bears jersey companion, falcons jersey which, seahawks jerseys cheap recollecting eyeglasses online his uggs.org.uk character, michael kors outlet canada he north face uk softened buccaneers jerseys into cardinals jersey a mac uk sad san francisco 49ers jerseys sort oakley vault of heat jersey smile, seahawks jersey and stuart weitzman shoes added, chaussures louboutin ‘No ny giants jersey harm, uggs I omega-watches.in.net dare hogan say; burberry and, burberry outlet after kate spade uk all, cheap jordans you pandora bijoux know, michael kors why tommy hilfiger should fake rolex there cheapeyeglasses.in.netnew york knicks jersey any hermes man air max 90 may mac cosmetics have michael kors outlet online business; flip flops uk and, dolphins jersey indeed, oakley sunglasses outlet it nikeshoesinc.net is chanel handbags very ralph lauren likely, michael kors handbags after air jordans all, cowboys jerseys that united jersey he timberland really chanel bags went nike mercurial superfly about jerseys-fromchina.in.net the flip or flop jewels. kobe 8 Men louboutin are gucci bags too mac make up hasty toms shoes to tory burch outlet online judge lululemon one fendi belts another, burberry uk my mac cosmetics uk dear nike outlet Sir; michael kors charity, uggs let tiffany--gioielli.it us black converse remember, nike roshe thinketh airmax-95.in.net no nike-free-run.co.uk evil.’People lebron 10 must ray ban sunglasses love true religion jeans and cheap jerseys sympathise fit flops very chanel bags thoroughly, uggs outlet online I rayban--sunglasses.org.uk think, mac makeup uk to burberry enjoy michael kors natural sunglasses outlet scenery true religion jeans together. ferragamo belts Generally ugg boots uk it guess shoes is panthers jersey one cartier love bracelet of packers jersey the thunder jersey few hollister clothing store spectacles michael kors best oakley sunglasses cheap seen levi's jeans alone. five finger shoes The gucci belt silence detroit lions jerseys that true religion supervenes kate spade is mizuno running indicative tommy hilfiger uk of jimmy choo shoes the michael kors outlet solitary abercrombie character cheap-jordan-shoes.net of polo ralph lauren the bebedresses.in.net enjoyment. dallas cowboys jerseys It seattle seahawks jerseys is steelers jersey a vans outlet poem adidasoriginals.org.uk and nike free 5.0 a lebron 11 reverie. kobe ix I timberland uk was tod's shoes quite asics happy rolex watches striding polo ralph lauren outlet in toms shoes uk the patriots jersey amber timberland uk light clippers jersey and asicstrainers.org.uk soft, tod's long air jordan shadows, oakley vault among coachoutlet-store.in.net the uggs ferns, tommy hilfiger outlet the lunette oakley copsewood, fitflops uk and north face the mizuno wave grand beats headphones old beats by dre clumps ralph--lauren.fr of ralph lauren outlet online timber, kevin durant shoes exploring gucci shoes the lunette ray ban pas cher undulations, gucci shoes and chanel bag the montre-femme-homme.fr wild uggs on sale nooks baltimore ravens jersey and nike free hollows uggs outlet which browns jerseys have mac cosmetics each colts jerseys their insanity workout circumscribed nike roshe run and lebron 10 sylvan guess factory charm; ferragamo a hollister clothing wonderful ray ban sunglasses interest cleveland cavaliers jersey those guess clothing little red bottom shoes park-like louboutin uk broken birkin bag dells kobe shoes have adidas originals always chanel had flops for mac make up me; converse trainers dotted hollister uk with lions jersey straggling cheap oakley sunglasses birch bcbgmax.in.net and uggs outlet oak, jordan shoes and burberry outlet online here north face outlet and nike uk there flip flops a air max hoary ugg uk ash oakley vault tree, ugg outlet with oakley sale a miami heat jersey grand james shoes and guess melancholy christian louboutin uk grace, madrid jersey dreaming adidas among lebron 11 the eagles jersey songs orologi-rolex.it of mercurial superfly wild uggs.org.uk birds, christian louboutin in arizona cardinals jersey their tory burch outlet native wedding dresses solitudes, omegawatches.org.uk and new balance football boots the replica watches brown jerseys from china leaves replica watches tipped carolina panthers jersey with scarpe-adidas-superstar.it golden Nike Jordan light, burberry all tiffany and co breathing houston texans jerseys something tiffany of hermes birkin old-world barcelona jersey romance rolex watchesasics-gellyte.fr the manchester united jersey poetry airmax-90.in.net of tiffany bygone chicago bears jerseys love asics trainers and fivefingers adventure salomon shoesed hardy clothing and swarovski stirring prada handbags undefinable christian louboutin shoes and new-balance-femme-574.fr delightful lululemon uk emotions designer handbags that converse sale mingle mac makeup unreality discount oakley sunglasses with miami dolphins jersey sense, real madrid jersey a stuart-weitzman.net music cheap oakley of jimmy choo the bengalsjerseys.us eye tods and nba jerseys spirit.

ray ban sunglasses outlet oakley glasses cleveland browns jerseys louis--vuitton.me.uk polo ralph lauren outlet nike huarache ravens jersey adidas running shoes tommy hilfiger bottes ugg pas cher fitflops michael kors tommy--hilfiger.fr gucci outlet rolex nike oakley outlet louboutin pas cher boots on sale hollister m a c cosmetics louboutin oakley sunglasses hermes bags weddingdresses.me.uk louboutin mac makeup scarpe-nike-store.it marc jacobs burberry outlet online michael kors outlet online burberry handbags seahawks jerseys ugg fit flops cheap gucci lebron 12 michael kors harrods london oakley sunglasses nike mercurial green bay packers jerseys hollister-co.it kobe bryant shoes ugg boots clearance new balance outlet dansko outlet roshe run hogan outlet fitflop polo ralph lauren michael--kors.fr cheap oakley sunglasses michael kors outlet nike air force oakley sunglasses lebronjames-shoes.com bottes ugg lebron 11 jeremy scott adidas dansko shoes new balance uk sac michael kors replica rolex gucci shoes chanel handbags salomon boots air jordan pas cher kobe 9 elite beats headphones oakley store nike shoes cheap-jordans.in.net wedding dresses uk lebron shoes jaguars jersey true religion adidas superstar ray ban pas cher gucci outlet online nike shoes tennessee titans jersey bebe dresses rolex replica mulberryoutlet.me.uk michael kors handbags beats solo mont blanc weitzman shoes adidas--superstar.fr swarovski-gioielli.it 49ers jersey tommy-hilfiger.us.com ed hardy adidas outlet cartier love love bracelet new york jets jerseys broncos jersey fitflops north face outlet online jordan pas cher adidas-trainersuk.co.uk hollister seahawks jerseys 2015 converse uk gucci asics gel lyte flip flops gucci handbags jordans air max uk new balance trainers
Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3